Vyhledávání

Mobilní třídiče a mobilní hrubotřídiče


Více než 60-ti letou tradicí výroby mobilních třídičů a hrubotřídičů se nemůže pochlubit žádný jiný výrobce na světě. Tato skutečnost se promítá v každém detailu a odráží fakt, že lidé, kteří navrhují a vyrábí tuto technologii skutečně ovládají svou profesi.

 

Dnes Vám společnost TEREX|FINLAY nabízí celou řadu mobilních třídičů pro nejrůznější aplikace a výkony od 40 do 700 tun/hod.

 

irsko_2010_049.JPG

 

Jsme schopni Vám navrhnout technologii pro třídění písků, kameniva, zeminy, recyklátů, stavebních odpadů sutí a stejně tak uhlí, uhelných kalů, nebo kompostů a dřevěných štěpků. Není snad suroviny, kterou by naše stroje někde na této planetě nezpracovávali. Zkušenosti našich partnerů se odrážejí ve vývoji nových výrobků, které se neustále přizpůsobují měnícím se potřebám a požadavkům. Naše stroje najdete za polárním kruhem a stejně tak i v rovníkové Africe při práce v nejrůznějších klimatických a provozních podmínkách.

 

Kromě vibračních třídičů se sklonem Vám nabízíme mobilní horizintální třídiče se dvěma či třemi sítovými plochami, mobilní hrubotřídiče, mobilní bubnové třídiče a unikátní technologii Flip Flow společnosti SPALECK .

 

Novinky

15.12.2020 | Nová řada kompaktních drtičů přichází !

Na český trh je uvedena nová řada kompaktních a přesto výkonných odrazových drtičů FINLAY IC-100 a IC-110 a to i ve variantě se zavěšeným třídičem a vratkou.   

 

Oba stroje nabídnou mimořádně úsporný provoz s nevídanou efektivitou, která zajistí ...

Více
10.01.2020 | První pomaloběžný drtič EDGE SLAYER v ČR !
Máme tu čest Vám oznámit, že do ČR byl dodán první pomaloběžný drtič na dřevěné odpady EDGE SLAYER.  Více





FINLAY CZ

spol. s r.o.  

  

Tomická 649/5
100 00 Praha 10

 

Prodej :

tel. : 604 236 750

pan Tomáš Novák

e-mail : novak@finlay.cz

 


 

Servis a ND :

 

tel. :   731 513 065  

pan Stanislav Zich

 

tel. :   733 665 631

pan Jaroslav Materna

 

 e-mail : servis@finlay.cz